Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Akcja okołoMIKOŁAJKOWA!!! RABATY!

Akcja okołoMIKOŁAJKOWA!!! RABATY!
Słuchajcie! 
Jest radość (co da się zaobserwować na załączonym obrazku :) ) 
A cieszymy się, dlatego, ze udało nam się wymyśleć dla Was bardzo fajną akcję okołoMIKOŁAJKOWĄ!
Nie dość że przy zamówieniu edycji specjalnej "Kolędowo" między 1 a 8 grudnia dostaniecie płytę z autografem i imienną dedykacją, to udzielamy Wam jeszcze 15% rabatu na tęż płytę i inne, które sobie ze sklepzmuzyka.pl wybierzecie. Fajnie co?
Nie każdy jest wtajemniczony! Żeby uzyskać rabat, trzeba przy zamówieniu wpisać kod rabatowy "ZAKO".
Płyta dostępna jest na sklepzmuzyka.pl

Zakopower i Atom String Quartet w Krakowie

Zakopower i Atom String Quartet w Krakowie
ZAKOPOWER w Krakowie!!! Niezwykły koncert zespołu z Atom String Quartet, odbędzie się 4 grudnia 2016r.w Audytorium Maximum UJ o godz.18.00 - więcej szczegółów tutaj.
 
Sebastian Karpiel-Bułecka, oprócz stałego składu Zakopower, zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków z Atom String Quartet oraz rozszerzył swój zespół o chórek góralek.
Na scenie odbywa się swoisty dialog góralskiej kapeli i klasycznego kwartetu – wzajemnie przenikanie dwóch muzycznych światów. 
Ciekawe zestawienie źródła – czyli kultury ludowej, z której czerpią oba zespoły, z efektem przetworzenia tego źródła w twórczości jazzowo klasycznego Atom String Quartet i twórczości folkowo-rockowego zespołu Zakopower.
Całości dopełniają mądre teksty, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana, w których słychać zarówno ludowych wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu!
 
Bilety do nabycia w Empikach, w sieci Saturn, w Filmotechnice (Rynek Glowny 9) oraz na ticketpro.pl
więcej »

Premiera edycji specjalnej płyty "Kolędowo"

Premiera edycji specjalnej płyty
Wyjątkowy album Kolędowy Zakopower teraz w edycji specjalnej, wzbogaconej o 3 nowe utwory.
Pierwszy, to bardzo nastrojowa kolęda Kto nas woła specjalnie napisana dla zespołu przez Andrzeja Zaryckiego, zagrana w nietypowym instrumentarium: skrzypce, altówka, kontrabas oraz waltornia.
 
Ponadto płytę wzbogacają dwa doskonale znane utwory kojarzone ze świętami, które na stałe wrosły w naszą kulturę. Jeden, to bardzo energetycznie zagrana, piosenka zespołu Skaldowie Będzie kolęda. Zarejestrowanie tej piosenki to swego rodzaju ukłon dla zespołu, który na długo przed Zakopower z sukcesami czerpał z ludowej muzyki Podhala. 
Drugi to znana chyba wszystkim pastorałka Lulejże mi, lulej oryginalnie zaśpiewana przez Panią Ewę Bem w finalnej scenie kultowego filmu „Miś”. Obie piosenki nagrane są z niepodrabialnych zakopiańskim charakterem zespołu Zakopower.
Płytę można kupić już dziś pod tym linkiem
 

 

więcej »

Karpiel-Bułecka zaśpiewa Osiecką

Karpiel-Bułecka zaśpiewa Osiecką

W ramach Koncertu Galowego 19 Konkursu i Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" Sebastian Karpiel-Bułecka będzie miał przyjemność zaśpiewać piosenki kultowej Autorki tekstów (nieprzypadkowo pisane Wielkim "A"!).
Koncert „Gonią wilki za owcami” w reżyserii Mateusza Pospieszalskiego będzie wydarzeniem inspirowanym różnymi tradycjami – muzyką gór, klasyczną i popularną, a zarazem ukłonem w stronę twórczości m.in. Katarzyny Gaertner, Adama Sławińskiego i Andrzeja Zielińskiego, którzy w swoich kompozycjach do tekstów Agnieszki Osieckiej w sposób bardzo subtelny czerpali z różnych kultur i gatunków muzycznych.

Sebastian zagra i zaśpiewa gościnnie z wokalistką i skrzypaczką pochodząca z Zakopanego Katarzyną Lassak.
 
Gorąco zapraszamy do Teatru Roma w poniedziałek 26.09 o godzinie 19.

Nowe zdjęcia w galerii

Nowe zdjęcia w galerii
Zapraszamy do oglądania nowych zdjęć autorstwa Marcina maja w galerii i do przeczytania wywiadu z Sebastianem, który ukazał się w magazynie Grazia.

"Drugie pół" ozłocone!

Z przyjemnością informujemy, że album "Drugie pół" uzyskał status Złotej Płyty!!!

Dziękujemy Wam, bo to dzięki temu, że zechcieliście mieć nasza płytę za swojej półce, wspólnie możemy cieszyć się tym Złotem :)!!!

Dziękujemy również miastu naszemu Zakopane, za wsparcie, bez tego wsparcie, które czujemy już od lat, ciężko byłoby osiągać sukcesy!!!

 

Nowe pokolenie 16/44

Nowe pokolenie 16/44

Ostatni dzień lipca spędzimy w Warszawie.

31 lipca Stołeczna Estrada zaprasza na szczególne muzyczne wydarzenie poświęcone pamięci walczących o wolność stolicy w Powstaniu Warszawskim. Koncert „Nowe Pokolenie 16/44” będzie głosem pokolenia, które poprzez muzyczną interpretację wierszy młodych twórców żyjących w tamtych czasach opowie o codziennym życiu mieszkańców walczącej Warszawy. Tym razem do
wzruszającego dialogu pokoleń przyłączą się między innymi: Alchemik Orchestra, Grzecha Piotrowskiego i Matheo Schmidt,
Sebastian Karpiel – Bułecka, Bartłomiej Kudasik, Wojciech Topa, Józef Chyc, Kari, NataliaSzroeder oraz czołówka polskiej sceny rap – Lukasyno, Borixon, Sobota, Kasta i Kękę.
Koncert: Plac Krasińskich, godzina 21
 
Najbliższe Koncerty
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011