Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Trasa Drugie pół z Atom String Quartet

Trasa Drugie pół z Atom String Quartet
Niezwykła trasa koncertowa zespołu Zakopower promująca najnowszą płytę „Drugie pół”!
 
Sebastian Karpiel-Bułecka, oprócz stałego składu Zakopower, zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków z Atom String Quartet!
 
Płyta „Drugie pół” powstała z niesłabnącej inspiracji muzyką Podhala, ale oprócz góralskich korzeni wiele w niej odniesień do klasycznych klimatów. 
Mądre teksty, znakomite, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana, w których słychać zarówno ludowych wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu!
Na scenie odbywa się swoisty dialog góralskiej kapeli i klasycznego kwartetu – wzajemnie przenikanie dwóch muzycznych światów.
 
Ciekawa płyta, energetyczne koncerty!
 
„Repertuar bazuje oczywiście na materiale z ostatniej naszej płyty "Drugie pół", na którą partie orkiestrowe nagrali właśnie koledzy z Atom String Quartet. Jednak nie będzie do brzmienie znane z albumu czy z koncertów, piosenkom nadamy zupełnie nowy "wygląd", być może niektóre ciężko będzie rozpoznać :) Pojawią się piosenki zaaranżowane na dwa kwartety, nasz góralski i kolegów Atomów. Będzie też można usłyszeć twórczość kwartetu Atom. Jednym słowem będzie się działo, będzie różnorodnie i ciekawie, będą i utwory jeszcze nie grane przez nas na koncertach i zupełnie nowe aranżacje tych już znanych.
Gorąco zapraszamy!!! - sami nie możemy się już doczekać!!!”
 
 
 

"Święty stan" - 3 singlem z albumu "Drugie pół"

Prezentujemy Wam "Święty stan" - utwór, który jako 3 singiel będzie promował nasz album "Drugie pół" w rozgłośniach radiowych.
Tytułowy "Święty stan", jak łatwo domyśleć sie z treści piosenki to....!?!?! 
Życzymy Wam jak najwięcej takiego "Świętego stanu" nie tylko na Walentynki!

 

 

Koncerty w weekend

Koncerty w weekend

Nieprzerwanie promujemy nasza płytę "Drugie pół", w najbliższy piątek (29.01) odwiedzimy NCPP w Opolu, a w sobotę (30.01) zawitamy do Wytwórni w Łodzi. Gorąco zapraszamy Was na oba koncerty.

Kolędowo w Krakowie 6 stycznia!!!

Kolędowo w Krakowie 6 stycznia!!!
Szanowni Państwo, proponujemy Państwu niezapomniany wieczór - imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci.
Wieczór kolędowy 6 stycznia z zespołem Zakopower oraz Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki! 
Dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Program to tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się dziś kolęduje na Podhalu.
więcej »

"Drugie pół" z obrazkiem!

Z dumą prezentujemy teledysk do utworu "Drugie pół". Zobaczcie co/kto jest druga połową Ani, Staszka i Kasi, Waldemara, Tymka, Magdy i Zdzisława.

Autorem klipu jest Michał Braum. Zapraszamy do oglądania.

 

więcej »

Koncertowy weekend

Koncertowy weekend

Przed nami kolejny koncertowy weekend an trasie promującej naszą nową płytę "Drugie pół"!

W piątek zagramy w klubie Strefa G2 w Radomiu (start ogdz.20), bilety do nabycia tutaj;
Sobotę spędzimy w Skarżysku-Kamiennej, zagramy w MCK (start godz.19),  bilety do nabycia tutaj;
W niedzielę wybieramy się do Wrocławia, do klubu Eter (start godz.20),  bilety do nabycia tutaj.

Gorąco wszystkich zapraszamy. Zobaczcie jak wyglądał koncert w Stodole okiem Marcina Maja!

Koncert w Skierniewicach 21.11 - przeniesiony na 24.01.2016

Z przykrością musimy Was poinformować, że z przyczyn niezależnych od zespołu nasz koncert w Skierniewicach został przeniesiony na 24 stycznia 2016 r.
 
Bilety oczywiście zachowuja swoją ważność.
Najbliższe Koncerty
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011